top of page

LNG LIN LOX LAR LCO2 TRANSPORT TANKLAR

Yoğunlukları göz önüne alındığında, kriyojenik yarı römorklar, sıvılaştırılmış kriyojenik gazların maksimum düzeyde taşınması için tasarlanmıştır; LNG, LIN, LOX, LAR, ve LCO2.
 
Yarı römorkların taşıma kapasitesi karlılık üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğundan, Cryogass müşterilerine güvenlik ve dayanıklılıktan ödün vermeden mümkün olan en yüksek kapasiteyi sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.
 
Cryogass, daha düşük ağırlık merkezi, daha hafif dara, daha kısa uzunluk ve geniş dingil mesafesi ile mükemmel devrilme stabilitesine ve yol tutuşuna sahip yarı römorklar tasarlar. Süper çok katmanlı izolasyon ve tankerin müşterinin kullanmayı düşündüğü gaz dikkate alınarak tasarlanması da optimum tasarıma ulaşmak için kritik konulardır, bu sayede yarı römorktaki ürün, kaynama yoluyla havalandırma yapmadan uzun süre depolanabilir. . Yatırım, hayal edebileceğinizden daha erken kendini amorti eder.
 
Doldurma, basınç transferi veya bir santrifüj pompa kullanılarak yapılabilir. Dolaplar ve pompalama düzenlemeleri, müşterilerin spesifikasyonlarına ve gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlanabilir. Ergonomik ve dayanıklı tasarımı Karbonsan müşterilerine yıllarca sorunsuz bir çalışma sağlar. Yarı römorkların basit boru düzeni, olası sızıntı riskini en aza indirir. Gücümüz, gereksinimlerini anlamak için müşterilerimizle yakın çalışarak özel çözümler sunma esnekliğimizdir.
 
Cryogass, hava gazları ve yanıcı gazlar için eksiksiz bir taşıma ve depolama çözümleri yelpazesi geliştirmiştir. En katı spesifikasyonlarınızı karşılamak için zamanında teklifler, danışmanlık hizmetleri, hassas mühendislik ve verimli tasarım ile sorunlarınızı çözeceğiz.
 
Sürekli kontrollerin bir sonucu olarak, Cryogass'ın her bir ürünü, sürekli olarak yüksek kaliteyi ve uzun bir hizmet ömrünü garanti eder. Güvenilirlik, emniyet, verimlilik ve sağlamlık, yeni bir ürünün geliştirilmesinden itibaren büyük önem taşır. Kriyojenik semi treyleri birçok ulusal standarda uygun ve komple ADR ekipmanları ile yola hazır olarak teslim ediyoruz.

Transport tankları: 3 m3 - 55 m3 Treyler Kamyonüstü
Gaz cinsleri: LNG LIN LOX LAR Lco2 
Basınç Aralığı: 3-22 bar 
Dizayn Sıcaklığı: İç Tank -196/+50 - Dış Ceket -40/+50 (Santigrat)

bottom of page