top of page

LNG LIN LOX LAR LCO2 ISO TANKLAR

    Cryogass firması, önde gelen bir ISO tank konteyner (3 m3 - 55 m3) üreticisi ve tedarikçisidir. Konteyner her türlü taşımada kullanılabilen ve elle taşınması kolay bir alet türüdür. Bir konteynerin en büyük başarısı, ürünlerinin ve tüm taşıma sistemlerinin standardizasyonunda yatmaktadır.

    Güvenilirlik: ISO Tank Konteynerler uluslararası olarak onaylanmış ve ISO standartlarına göre sertifikalandırılmıştır, bu da küresel güvenlik standartlarını karşılamalarını sağlar. Her kullanımdan önce ve sonra denetlenir ve 2,5 yılda bir uluslararası güvenlik doğrulama şirketleri tarafından test edilir.

    Verimlilik: ISO Tank Konteynerleri 24.000 litrenin üzerinde taşıma kapasitesine sahiptir; bu, sadece 15.000 litre taşıma kapasitesine sahip standart konteynerlerde varillerin geleneksel dökme sıvı taşımacılığına göre önemli bir gelişmedir.

    Uygun Maliyet: Intermodal tasarımları sayesinde, ISO Tank Konteynerler demiryolu, karayolu ve nakliye arasında kolayca transfer edilebilir ve bu nedenle hem nakliye hem de elleçleme maliyeti önemli ölçüde azalır.

    Sürdürülebilirlik: ISO Tank Konteynerleri, uzun ömürlü olacak ve tahmini 15-20 yıllık bir kullanım ömrüne sahip olacak şekilde üretilmiştir. Bu, birçok kez yeniden kullanılabilecekleri ve yeniden kullanılamayan variller ve plastik kaplar gibi maliyetli çevresel ambalaj atıklarını azalttıkları anlamına gelir.

Transport tankları: 3 m3 - 55 m3 Treyler Kamyonüstü
Gaz cinsleri: LNG LIN LOX LAR Lco2 
Basınç Aralığı: 3-22 bar 
Dizayn Sıcaklığı: İç Tank -196/+50 - Dış Ceket -40/+50 (Santigrat)

bottom of page