top of page

LNG LIN LOX LAR LCO2 BUHARLAŞTIRICILAR

    Hava Ortam Buharlaştırıcı, genellikle kanatlı alüminyum borudan yapılır. "Soğuk" sıvı gaz buharlaştırıcıya aktığında, buharlaştırıcının etrafındaki hava, kanatlı alüminyum borudaki soğuk sıvı gazla ısı alışverişi yapar ve sıcaklık düşer.

    Bu hava akışının bir sonucu olarak, yeni "nispeten sıcak"; yeni ısı alışverişini sürdürmek için buharlaştırıcının etrafında hava akar.

Bu buharlaştırıcı serisi, ısı değişim tüpündeki kriyojenik sıvıyı ısıtmak için havanın ısısını verir. Isı değişim tüpünün kanatları havadaki ısıyı emer ve onu gaza buharlaştırmak için tüpteki kriyojenik sıvıya iletir.

Hava sıcaklığı vaporizatörü elektrik veya buhar tüketmez. Çalışan parçalar, bakım ve gürültü olmadan yüksek verimli, enerji tasarruflu yeni bir buharlaştırma ekipmanı türüdür. Sıvı oksijen, sıvı nitrojen, sıvı LNG ve diğer düşük sıcaklıktaki sıvıların buharlaştırılmasında yaygın olarak kullanılmaktadır.

    Ürün yapısı: Buharlaştırıcı serisi, yıldız kanatlı tüplerle birbirine bağlanan boru şeklindedir. Eşsiz "köprü"; bağlantı, ekipmanın buharlaşma kapasitesini ve esnekliğini artırır.

Kaynaksız kanatçıklar arasında bağlantı, küçük iç stres, kompakt yapı, düzgün düzenleme, güzel ve dayanıklı.

Buharlaştırıcı Tipleri: Tank altı - Sistem
Gaz cinsleri: LNG LIN LOX LAR Lco2 
Basınç Aralığı: 0.1-40mpa 
Ekipman sınıflandırması: Buharlaştırıcı, ısıtıcı, süper şarj cihazı vb.

bottom of page